Moving time  40 минуте

Вријеме  54 минуте

Број тачака  1882

Uploaded 01.07.2018.

Recorded јул 2018

-
-
34 m
6 m
0
5,3
11
21,34 km

Погледана 67 пут(a), скинута са сервера 1 пут(a)

близу  Dodaj, Shkodër (Albania)

Ferma Shega Dodaj - Zogaj Liqeni i Shkodres me bicikleta, motocikleta, makine. Plazh, gril, peshkim falas.
Dikur ishte anija dhe postoblloku i ushtrise. Nuk lejohej kalimi vetem me leje kalimi nga autoritetet e policise.
Grill, zgarë, parking, peshkim falas
Tavë krapi tradicionale

Коментари

    You can or this trail