• Слика од Enduro de Além Paraiba

Moving time  3 сата 23 минуте

Вријеме  4 сата 41 минуте

Број тачака 8892

Uploaded 15.04.2018.

Recorded април 2018

-
-
540 m
142 m
0
19
39
77,06 km

Погледана 11 пут(a), скинута са сервера 0 пут(a)

близу Pôrto Novo, Minas Gerais (Brazil)

Final da prova com
Chuva !

Коментари

    You can or this trail