danko035
  • Слика од 01
  • Слика од 02
  • Слика од 03
  • Слика од 04
  • Слика од 05
  • Слика од 06

Moving time  један сат 44 минуте

Вријеме  један сат 59 минуте

Број тачака 4221

Uploaded 11.05.2019.

Recorded мај 2019

-
-
142 m
102 m
0
9,8
20
39,12 km

Погледана 22 пут(a), скинута са сервера 1 пут(a)

близу Jagodina, Central Serbia (Serbia)

Jagodina Glogovac, pa niz Moravu i njive do Duboke, pa nazad putem do Jagodine.
slika

01

slika

02

slika

03

slika

04

slika

05

slika

06

Коментари

    You can or this trail