D.Schumacker
  • Слика од Petrópolis/tere/Cachoeira/Guapimirim/tere/Petrópolis
  • Слика од Petrópolis/tere/Cachoeira/Guapimirim/tere/Petrópolis
  • Слика од Petrópolis/tere/Cachoeira/Guapimirim/tere/Petrópolis
  • Слика од Petrópolis/tere/Cachoeira/Guapimirim/tere/Petrópolis
  • Слика од Petrópolis/tere/Cachoeira/Guapimirim/tere/Petrópolis

Moving time  8 сата 24 минуте

Вријеме  15 сата 21 минуте

Број тачака  20763

Uploaded 22.04.2018.

Recorded април 2018

-
-
1.058 m
-49 m
0
55
110
219,21 km

Погледана 7 пут(a), скинута са сервера 2 пут(a)

близу  Itaipava, Rio de Janeiro (Brazil)

Petrópolis/tere/Cachoeira/Guapimirim/tere/Petrópolis

Коментари

    You can or this trail