← Дио Ruta completa

 
  • Слика од 4 Puente Palma-Orcocoto

Број тачака 860

Uploaded 02.02.2014.

Recorded фебруар 2014

-
-
1.868 m
1.394 m
0
3,3
6,5
13,07 km

Погледана 506 пут(a), скинута са сервера 30 пут(a)

близу Tanquiri, Lima (Peru)

Qhapaq Ñan de Lima: Xauxa-Pachacamac, tramo de Puente Palma a Orcocoto en Provincia Huarochiri, departamento de Lima.

View more external

Коментари

    You can or this trail