← Дио Ruta completa

 
  • Слика од 5 Orcocoto-Lahuaytambo

Број тачака 822

Uploaded 02.02.2014.

Recorded фебруар 2014

-
-
3.340 m
1.863 m
0
3,6
7,1
14,29 km

Погледана 715 пут(a), скинута са сервера 29 пут(a)

близу Orcocoto, Lima (Peru)

Qhapaq Ñan de Lima: Xauxa-Pachacamac, tramo de Orcocoto a Lahuaytambo en, provincia de Huarochiri, departamento de Lima.

View more external

Коментари

    You can or this trail