Rbkhmdn
48 2 0

Moving time  2 сата 21 минуте

Вријеме  4 сата 30 минуте

Број тачака  1469

Uploaded 05.11.2018.

Recorded октобар 2018

-
-
2.643 m
2.080 m
0
2,1
4,1
8,23 km

Погледана 16 пут(a), скинута са сервера 1 пут(a)

близу  Gornja Mala, Prizren (Kosovo)

Ecja per ne Bister nga kurizi i lumbardhit, ngjitja e majes se Bistrës. Zbritja dhe pushtimi i majës së Gushbabes (Abuela).
Kushtet e ecjes se mira

Коментари

    You can or this trail