Преузми
Deni Hameli

Дужина

9,36 km

Акум. висина

590 m

Степен тешкоће

Средње

низбрдо

590 m

Max elevation

2.686 m

Trailrank

21

Min elevation

2.087 m

Trail type

Loop
  • Слика од Path cross Luboten-Kucinogled
  • Слика од Liqeni i livadhit 'strbacko'

Вријеме

7 сата

Број тачака

1443

Uploaded

22. октобар 2017.

Recorded

октобар 2017
Be the first to clap
Подијели
-
-
2.686 m
2.087 m
9,36 km

Погледана 595 пут(a), скинута са сервера 26 пут(a)

близу Brezovica, Ferizaj (Kosovo)

Ecja normalisht zgjat më pak,por për shkak të punës me shënjezimin e shtegut zgjati më shumë.
Por shtegu më i afërt dhe i shkurt deri tek liqeni i livadheve është ky.
Fotografija

Path cross Luboten-Kucinogled

Fotografija

Liqeni i livadhit 'strbacko'

Коментари

    You can or this trail