• Слика од Visual
  • Слика од Praia Grande
  • Слика од Igreja
  • Слика од Igreja
  • Слика од Fonte
  • Слика од Chegada

Moving time  3 сата 7 минуте

Вријеме  6 сата 49 минуте

Број тачака 2351

Uploaded 30.09.2018.

Recorded септембар 2018

-
-
219 m
-18 m
0
3,3
6,6
13,16 km

Погледана 46 пут(a), скинута са сервера 1 пут(a)

близу Flecheira, Rio de Janeiro (Brazil)

Meia volta Ilha de Itacuruçá
slika

Visual

Информација

Praia Grande

ruševina

Igreja

fontana

Fonte

slika

Chegada

Коментари

    You can or this trail