Deni Hameli
 • Слика од Water spring
 • Слика од Lumbardhi river
 • Слика од Panoramë
 • Слика од Water spring
 • Слика од Water spring

Степен тешкоће   Средње

Вријеме  10 сата 15 минуте

Број тачака  2644

Uploaded 14.10.2017.

Recorded октобар 2017

-
-
1.587 m
1.056 m
0
3,8
7,7
15,38 km

Погледана 365 пут(a), скинута са сервера 3 пут(a)

близу  Gornja Mala, Prizren (Kosovo)

Normalisht shtegu zgjatë më pak, por ishim grup punues për markimin e shtegut dhe pastrimin nga drunjët dhe shkuret.
 • Слика од Water spring
 • Слика од Lumbardhi river
 • Слика од Panoramë
Panoramic rock
 • Слика од Water spring
Bivac-Shelter
 • Слика од Water spring
Panorama of peaks

Коментари

  You can or this trail