NittGashi

Moving time  9 сата 40 минуте

Вријеме  један дан 6 сата 37 минуте

Број тачака 6445

Uploaded 26.07.2020.

Recorded јул 2020

-
-
2.511 m
1.173 m
0
9,1
18
36,43 km

Погледана 77 пут(a), скинута са сервера 7 пут(a)

близу Bogićevica, Opština Plav (Montenegro)

Me ngjitje në majën e Marijashit, 2533m
Fontana

Ujë

Fotografija

Foto

Orijentir

Markim

Orijentir

Kurrizi

Vrh

Marijashi

2533m
Orijentir

Fundi i kurrizit

Orijentir

Shkalla e Hajnave

Orijentir

Kërshi i Bletës

2250m
Panorama

Pamje panoramike

Orijentir

Qafa e Bogiqës

2095m
Orijentir

Ravno Brdo

2242m
Vrh

Trekufiri

Kosovë-Shqipëri-Mal Zi (2366m)
Orijentir

Foto

Informativna tačka

Maje e vogël

Most

Urë

Planinarski dom

Stane për pushim dhe fjetje

Vodopad

Ujëvara

Planinarski dom

Stanet e Ukës

Fotografija

Foto

Fontana

Ujë

Planinarski dom

Stane

Panorama

Livadh me pamje

Planinarsko sklonište

Stane

Fontana

Ujë

Orijentir

Qafa e Vranicës

Orijentir

Vendpushim me pije

Planinarski dom

Qerem

Коментари

    You can or this trail