NittGashi

Moving time  10 сата 49 минуте

Вријеме  један дан 3 сата 33 минуте

Број тачака 6695

Uploaded 11.07.2020.

Recorded јул 2020

-
-
2.716 m
1.301 m
0
9,4
19
37,59 km

Погледана 18 пут(a), скинута са сервера 3 пут(a)

близу Restelica, Prizren (Kosovo)

Ngjitje me Camp për në Korabi I (ose "Korabi i Madh") nga Restelica në Kosovë, duke kaluar Majën Ksulje e Prfitit, 2092m, (Trekufiri RKS-SHQ-MQD), Maja Kulla e Zyberit, 2377m, (ku kemi campuar), ngjitja në Korabi I, 2756m si dhe kthimi në fshatin Radomirë.
fontana

Ujë

Информација

Fundi i asfaltit

fontana

Ujë

Pаскрсница

Kyçja

vrh

Maja Ksulje e Priftit

TrekufirI: RKS-ALB-MKD Lartësia: 2092m
Waypoint

Markim i kufirit

Kufiri ALB-MKD
vrh

Maja Kulla e Zyberit

2377m
Waypoint

Shteg

Waypoint

Qafa e Korabit

Waypoint

Shtegu i maqedonëve

fontana

Ujë

Waypoint

Gryka e Punirit

Информација

Kyçja për në Kurriz

Информација

Pjesa e Shulanit të Radomirës

Kalim i vështirë!
vrh

Korabi I

Ose Korabi i Madh, (2756m)
Река

Ujë i pijshëm

Waypoint

Fusha e Korabit

Коментари

    You can or this trail