Преузми
NittGashi

Дужина

20,42 km

Акум. висина

1.228 m

Степен тешкоће

Средње

низбрдо

1.228 m

Max elevation

2.628 m

Trailrank

29

Min elevation

1.501 m

Trail type

Loop

Moving time

6 сата

Вријеме

8 сата 28 минуте

Број тачака

3672

Uploaded

14. јун 2020.

Recorded

јун 2020
Be the first to clap
Подијели
-
-
2.628 m
1.501 m
20,42 km

Погледана 129 пут(a), скинута са сервера 17 пут(a)

близу Brod, Prizren (Kosovo)

+ me ngjitje në një maje të panjohur (lartësia: 2556m*)
Fontana

Ujë

Fontana

Ujë

Panorama

Guri

Pauza e parë dhe me pamje
Panorama

Pamje

Vodopad

Ujëvara

Ujë i pijshëm
Orijentir

Markim

Fontana

Ujë

I pijshëm dhe fundit!
Orijentir

Markim

Informativna tačka

Shtegu

Shtegu që vazhdon për në Rudokë, pasiqë majtas duhet pastaj me zbrit poshtë!
Vrh

Maje

2556m* Emri i panjohur
Orijentir

Markimi

I shtegut
Orijentir

Markimi i fundit

Para majës
Vrh

Maja e Rudokës

2658m
Panorama

Pamje në Liqen

Коментари

    You can or this trail