• Слика од Ka Ponoru
  • Слика од Ka Ponoru
  • Слика од Ka Ponoru
  • Слика од Ka Ponoru
  • Слика од Ka Ponoru
  • Слика од Ka Ponoru

Moving time  4 сата 46 минуте

Вријеме  7 сата 23 минуте

Број тачака 2823

Uploaded 17.02.2019.

Recorded фебруар 2019

-
-
1.346 m
742 m
0
4,3
8,5
17,01 km

Погледана 67 пут(a), скинута са сервера 3 пут(a)

близу Jelovica, Central Serbia (Serbia)

Vrelo-Ka Ponoru-Vrelo
panorama

Ka Ponoru

Коментари

    You can or this trail