Преузми
NittGashi

Дужина

15,2 km

Акум. висина

1.031 m

Степен тешкоће

Лако

низбрдо

1.031 m

Max elevation

2.614 m

Trailrank

24

Min elevation

1.900 m

Trail type

Loop

Moving time

4 сата 9 минуте

Вријеме

6 сата 51 минуте

Број тачака

2714

Uploaded

25. август 2019.

Recorded

август 2019
Be the first to clap
Подијели
-
-
2.614 m
1.900 m
15,2 km

Погледана 58 пут(a), скинута са сервера 3 пут(a)

близу Bogićevica, Opština Plav (Montenegro)

Ngjitja në majën e Gusanit (2540m) si dhe në Gjeravicë (2656m) nga Plaçica e Vokshit
Planinarski dom

Plaçica e Vokshit

Jezero

Liqeni i Kuq

Fontana

Ujë

Jezero

Liqeni i Zemrës

Orijentir

Qafa

Tunel

Foto

Vrh

Maja e Gusanit

Vrh

Maja Gjeravica

Informativna tačka

Tabelë

Fontana

Uji i ftohtë

Коментари

    You can or this trail