Deni Hameli
  • Слика од Qafa e Shtyllës 2011m/lmd
  • Слика од Stani
  • Слика од Maja e Alshinës

Moving time  8 сата 29 минуте

Вријеме  13 сата 30 минуте

Број тачака 4647

Uploaded 30.06.2019.

Recorded јун 2019

-
-
2.528 m
964 m
0
7,6
15
30,52 km

Погледана 99 пут(a), скинута са сервера 6 пут(a)

близу Velishtë, Kukës (Albania)

Nisja afër fshatit Markaj, shtegu nuk është i shenjëzuar por ekziston shtegu i vjetër i vendasve, por duhet patue kujdes shtegu është mbuluar me vegjetacion dhe humb, andaj duhet pasur aftësi të mira të orientimit.
Gjatë gjithë itenerarit përveqse te stanet e para nuk gjindet ujë.
Këtë itinerar në një pjesë ka devijim të matjes me gps, problemi teknike.

1 comment

You can or this trail