-
-
2.530 m
1.030 m
0
4,6
9,2
18,47 km

Погледана 265 пут(a), скинута са сервера 12 пут(a)

близу  Rrogam, Kukës (Albania)

Shteg i njejti deri tek qafa e Çetinës, vështirësi nuk ka shumë, vetëm tek murri i pjerrët" Porta e Çetinës" pastaj humbje e lartësisë mbisetare rreth 240m.
Platoja pas qafës ka shumë qarrje dhe shpella vertikale dhe gropa pa fund, kjo plato i ngjan një shkretëtire krastike.
Pastaj kapët faqja përëndimore e majës dhe kreshta në afërsi të majës.

Коментари

    You can or this trail