-
-
278 m
68 m
0
14
28
56,38 km

Погледана 37 пут(a), скинута са сервера 1 пут(a)

близу  Veliki Mokri Lug (Serbia)

Вожња по лепим пределима. Мало по асфалту, мало по макадаму, пауза у Гроцкој на сплаву, па назад за Београд.
  • Слика од Поглед на Авалу
  • Слика од Гроцка - шеталиште
  • Слика од Грочанска ада
  • Слика од Дунав

Коментари

    You can or this trail