-
-
1.079 m
669 m
0
2,9
5,8
11,55 km

Погледана 940 пут(a), скинута са сервера 14 пут(a)

близу Novo Selo, Komuna e Prishtinës (Kosovo)

|
покажи оригинал
Планински бицикл вожња кроз Парк Гермиа, Приштина, Косово

Погледајте комплетну листу стаза на ввв.опенстреетмап.цом

Коментари

    You can or this trail