• Слика од Trilha do Cristo
  • Слика од Trilha do Cristo
  • Слика од Trilha do Cristo

Moving time  2 сата 14 минуте

Вријеме  4 сата 47 минуте

Број тачака 1244

Uploaded 23.06.2018.

Recorded јун 2018

-
-
1.171 m
949 m
0
1,8
3,6
7,1 km

Погледана 9 пут(a), скинута са сервера 0 пут(a)

близу Pouso Alegre, Minas Gerais (Brazil)

Caminhada pela mata até REBIO

Коментари

    You can or this trail