• Слика од Trilha do Cristo

Moving time  2 сата 14 минуте

Вријеме  4 сата 47 минуте

Број тачака 1244

Uploaded 25.08.2018.

Recorded јун 2018

-
-
1.171 m
949 m
0
1,8
3,6
7,1 km

Погледана 5 пут(a), скинута са сервера 1 пут(a)

близу Pouso Alegre, Minas Gerais (Brazil)

Caminhada pela mata até REBIO

Коментари

    You can or this trail