• Слика од Japuíba / Rio Bonito

Moving time  4 сата 35 минуте

Вријеме  9 сата 8 минуте

Број тачака 12081

Uploaded 23.09.2018.

Recorded септембар 2018

-
-
670 m
16 m
0
31
62
123,69 km

Погледана 7 пут(a), скинута са сервера 0 пут(a)

близу Japuíba, Rio de Janeiro (Brazil)

Bate e volta de Japuíba até Rio Bonito.
Pena que fecharam algumas trilhas com cadeado.

Коментари

    You can or this trail