Sergio Beraldo
52 24 2
  • Слика од PA-Lambari
  • Слика од Foto

Moving time  4 сата 48 минуте

Вријеме  7 сата 43 минуте

Број тачака  10493

Uploaded 25.01.2019.

Recorded јануар 2019

-
-
1.502 m
816 m
0
28
55
110,18 km

Погледана 2 пут(a), скинута са сервера 1 пут(a)

близу  Pouso Alegre, Minas Gerais (Brazil)

PA-Lambari

Коментари

    You can or this trail