• Слика од Ladário - Bonito
  • Слика од Ladário - Bonito
  • Слика од Ladário - Bonito
  • Слика од Ladário - Bonito
  • Слика од Ladário - Bonito
  • Слика од Ladário - Bonito

Moving time  3 сата 56 минуте

Вријеме  4 сата 25 минуте

Број тачака 12738

Uploaded 21.10.2019.

Recorded октобар 2019

-
-
543 m
81 m
0
86
172
345,0 km

Погледана 15 пут(a), скинута са сервера 0 пут(a)

близу Ladário, Mato Grosso do Sul (Brazil)

Ladário - Bonito

Caminho Corumbá - Bonito atravessando o Pantanal por asfalto. Natureza extrema e exuberante.

Коментари

    You can or this trail