paolosalvi66

paolosalvi66

102

члан од децембар 2015

 • Maddalena

  92,09 км - Средње

  близу  Maddalena, Marche (Italia)

 • Bolognola

  11,32 км - Средње

  близу  Villa Bentivoglio, Marche (Italia)

 • Colfiorito

  28,63 км - Средње

  близу  Colfiorito, Umbria (Italia)

 • Lame rosse

  13,63 км - Средње

  близу  San Lorenzo al Lago, Marche (Italia)

  Слика од Foto
 • Collesanto

  12,13 км - Средње

  близу  Collesanto, Marche (Italia)

 • Abbadia

  25,01 км - Средње

  близу  Abbadia di Fiastra, Marche (Italia)

 • Sant'andrea

  13,2 км - Средње

  близу  Tolentino, Marche (Italia)

 • Abbadia

  16,42 км - Средње

  близу  Abbadia di Fiastra, Marche (Italia)

 • Paterno

  12,35 км - Средње

  близу  Tolentino, Marche (Italia)

 • Abbadia

  15,6 км - Средње

  близу  Abbadia di Fiastra, Marche (Italia)