Rodrigo Orozco Portillo

Rodrigo Orozco Portillo

34

члан од јануар 2018

  • Nevado colima

    6,6 км - Средње

    близу  La Perota, Michoacán (Mexico)

  • Nevado campamento joya

    5,23 км - Средње

    близу  La Perota, Michoacán (Mexico)