Nuno Mendes Fernandes

Nuno Mendes Fernandes

93

члан од јануар 2018

 • Penha Longa

  13,06 км - Средње

  близу  Penha Longa, Lisboa (Portugal)

 • Cobre

  9,37 км - Средње

  близу  Cobre, Lisboa (Portugal)

 • Monge

  14,39 км - Средње

  близу  Penha Longa, Lisboa (Portugal)

  Слика од Pedra Amarela
 • Testing

  11,01 км - Средње

  близу  Penha Longa, Lisboa (Portugal)

 • Training

  8,56 км - Средње

  близу  Penha Longa, Lisboa (Portugal)

 • Penha Longa

  11,78 км - Средње

  близу  Penha Longa, Lisboa (Portugal)

 • Testing - Malveira

  7,56 км - Средње

  близу  Penha Longa, Lisboa (Portugal)

 • Experiências

  10,76 км - Средње

  близу  Penha Longa, Lisboa (Portugal)

  Слика од Morangos
  Слика од Photo
  Слика од Photo
 • Cabo da Roca - São Martinho

  20,06 км - Средње

  близу  Cabo da Roca, Lisboa (Portugal)

  Слика од Cabo da Roca
  Слика од Photo
  Слика од Photo
 • Magoito

  12,93 км - Средње

  близу  Magoito, Lisboa (Portugal)

  Слика од Photo
  Слика од Samarra
  Слика од Photo