ajuarezo

ajuarezo

1

члан од април 2013

 • long

  4,57 км - Средње

  близу  Gràcia, Catalunya (España)

 • ruta maritima

  14,26 км - Средње

  близу  Ciutat Vella, Catalunya (España)

  Слика од ruta maritima
 • hurtado - l'illa

  5,13 км - Средње

  близу  Vallcarca, Catalunya (España)

 • hurtado - parc güell - hurtado

  4,15 км - Средње

  близу  Vallcarca, Catalunya (España)