Deni Hameli
90 17 30
  • Слика од Water spring
  • Слика од Lumbardhi river
  • Слика од Panoramë
  • Слика од Water spring
  • Слика од Water spring

Степен тешкоће   Средње

Вријеме  10 сата 15 минуте

Број тачака  2644

Uploaded 14.10.2017.

Recorded октобар 2017

-
-
1.587 m
1.056 m
0
3,8
7,7
15,38 km

Погледана 198 пут(a), скинута са сервера 2 пут(a)

близу  Gornja Mala, Prizren (Kosovo)

Normalisht shtegu zgjatë më pak, por ishim grup punues për markimin e shtegut dhe pastrimin nga drunjët dhe shkuret.

Коментари

    You can or this trail